DLA DOMU
DLA FIRMY
DLA SZKOŁY
MEDYNET
WBOK
A+ A+ A+
15 846 39 99
Logowanie do WBOK
MENU
Helionet Nowa Dęba,
rewolucja internetowa od 2002r.


HLG Sp. z o.o. bazuje na wiedzy i doświadczeniu zdobytym przy budowie i
obsłudze miejskiej sieci komputerowej Helionet. Jest liderem na lokalnym rynku.
AKTUALNOŚCI

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w związku epidemią wirusową, od dnia dzisiejszego do odwołania zamykamy siedzibę firmy dla osób odwiedzających. Nie będą przyjmowani interesanci. Wszelki kontakt za pośrednictwem środków porozumiewania na odległość: telefon, email, WBOK, poczta tradycyjna.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Jako operator telekomunikacyjny jesteśmy zobowiązani utrzymać ciągłość usług na obsługiwanej infrastrukturze, dlatego podejmujemy działania prewencyjne.
Jednocześnie prosimy o odpowiedzialność przy dokonywaniu zgłoszeń. Wszelki kontakt bezpośredni rodzi ryzyko powstania lub przeniesienia się zakażenia.
Zgłoszenia typu: "słabo działa wifi" w ogóle nie będą uwzględniane, gdyż połączenie bezprzewodowe jest opcją dodaną, przeznaczoną technologicznie dla urządzeń mobilnych i aplikacji na nich uruchamianych. Telewizor, konsola, monitoring nie są mobilne i należy je podłączać wyłącznie w oparciu o kabel.
W dalszym ciągu realizujemy stały serwis infrastruktury dystrybucyjnej. Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować drogą telefoniczną: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, dni wolne od pracy od 10 do 16.
Gorąco zachęcamy do korzystania z komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail, na adres: biuro@hlg.com.pl

Konrad Wesołowski / 2020-03-13


ul. Długa 5
Nowa Dęba


15 846 39 99


FAX 15 846 00 18


biuro@hlg.com.pl
   HLG Sp. z o.o. © 2008-2019