DLA DOMU
DLA FIRMY
DLA SZKOŁY
MEDYNET
WBOK
A+ A+ A+
15 846 39 99
Logowanie do WBOK
MENU
Helionet Nowa Dęba,
rewolucja internetowa od 2002r.


HLG Sp. z o.o. bazuje na wiedzy i doświadczeniu zdobytym przy budowie i
obsłudze miejskiej sieci komputerowej Helionet. Jest liderem na lokalnym rynku.
AKTUALNOŚCI

Środki bezpieczeństwa

Obecna sytuacji zmusza do wdrożenia nowych procedur, które poprawią bezpieczeństwo. Prosimy o wyrozumiałość, społeczną odpowiedzialność i przestrzeganie zasad oraz zdrowego rozsądku.

Po środkach prewencyjnych, jakie podjęliśmy w ubiegłym tygodniu, wprowadzamy kolejne, które mają na celu ograniczenie bezpośredniego kontaktu między ludźmi.
Przede wszystkim utrzymujemy zamknięcie biura dla osób postronnych. Wszystkie sprawy administracyjne załatwiamy na odległość. Również na odległość staramy się rozwiązać sprawy serwisowe.
Zgłoszenia odnośnie słabego działania WiFi w ogóle nie będą brane pod uwagę.
Istnieje jednak cały szereg działań, które wymagają wyjazdu do Klienta. Aby zachować absolutne minimum kontaktu bezpośredniego, prosimy aby w pomieszczeniu, gdzie pracują technicy, znajdowała się co najwyżej jedna osoba z domowników.
Do lokalizacji, gdzie przebywają osoby poddane kwarantannie lub wykazujące oznaki choroby, wyjazdy nie będą realizowane. Ponadto informujemy, że ostateczną decyzję o podjęciu działań pozostawiamy technikom, którzy mogą odmówić realizacji.
Biuro Obsługi Klienta zadaje pytania w celu przeprowadzenia wywiadu i na podstawie subiektywnej opinii decyduje o podjęciu działań.
Jednocześnie mamy świadomość o konieczności zapewnienia ciągłości usług i potrzeb mieszkańców, w tym dostępu do e-usług, co jest naszym priorytetem. W dalszym ciągu realizujemy przyłącza, jednak ich liczba jest ograniczona i opiera się tylko o rozwiązania standardowe.

Konrad Wesołowski / 2020-03-25


ul. Długa 5
Nowa Dęba


15 846 39 99


FAX 15 846 00 18


biuro@hlg.com.pl
   HLG Sp. z o.o. © 2008-2019