DLA DOMU
DLA FIRMY
DLA SZKOŁY
MEDYNET
WBOK
A+ A+ A+
15 846 39 99
Wirtualne Biuro Obsługi Klienta
MENU
Helionet Nowa Dęba,
rewolucja internetowa od 2002r.


HLG Sp. z o.o. bazuje na wiedzy i doświadczeniu zdobytym przy budowie i
obsłudze miejskiej sieci komputerowej Helionet. Jest liderem na lokalnym rynku.
AKTUALNOŚCI

Teleodpowiedzialni 2020

HLG znów w krajowej czołówce konkursu Teleodpowiedzialni. To już trzeci raz z rzędą, kiedy nasze działania doceniają branżowi eksperci.


Systemia.pl okazała się najlepsza w trzeciej edycji, organizowanego przez Stowarzyszenie e-Południe, konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2020. Kapituła, składająca się głównie z przedstawicieli branży telekomunikacyjnej oraz ekspertów zajmujących się badaniem społecznej odpowiedzialności biznesu, uznała, że aktywność CSR-owa wielkopolskiej spółki zasługuje na największe uznanie.

Kapituła – oprócz głównej nagrody – przyznała również wyróżnienia dla firm: Interkonekt, Kolnet, Promedia. W finale znalazły się jeszcze Beskid Media, Danar, HLG, IT 4 Polska, Malborskie Światłowody i Piekary.net.

Tegoroczną edycję konkursu można uznać za sukces. Wpłynęło więcej zgłoszeń niż w poprzednich latach, a działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu 10 finalistów były bardzo ciekawe.

– Mamy powody do optymizmu, gdyż w środowisku Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych rośnie świadomość i znaczenie społecznej odpowiedzialności biznesu. Firmy aktywnie działają w środowiskach lokalnych, dzięki ciągłemu kontaktowi z klientami mają świadomość potrzeb w najbliższym otoczeniu. Operatorzy coraz większą uwagę zwracają również na standardy zatrudnienia, BHP i ochrony środowiska. To wszystko składa się na nowoczesny CSR. Warto o tym mówić i pokazywać w środowisku dobre praktyki – informuje Sebastian Kachel, członek zarządu Stowarzyszenia e-Południe.

Przypominamy, że w poprzednich konkursach HLG stawała na ścisłym podium, a jej działania były opisywane w materiałach branżowych. W tym roku zostaliśmy docenieni za szybkie wprowadzenie procedur bezpieczeństwa w czasie pierwszego etapu pandemii. Jak również szereg artykułów pod hasłem: "WiFi to wygoda, a nie wydajność".

Konrad Wesołowski / 2021-01-28


ul. Długa 5
Nowa Dęba


15 846 39 99


FAX 15 846 00 18


biuro@hlg.com.pl
   HLG Sp. z o.o. © 2008-2021, HLG Internet Sp. z o.o. © 2020-2021