MEDYNET to usługa HLG przygotowana dla Medycyny

Rozwój E-Usług w Medycynie się dokonał
Dajemy Wam narzędzie, które zapewni szybkośc i bezpieczeństwo

MEDYNET

Specjalna oferta skierowana do Ośrodków Zdrowia, Przychodni i Gabinetów Lekarskich z obszarów infrastruktury HLG. Medynet to usługa telekomunikacyjna, która jest oparta na doświadczeniu i realizacji wielu działań w obiektach medycznych. Jako lokalny operator znamy Państwa faktyczne potrzeby i wychodzimy z rewolucyjną usługą skrojoną na miarę tych potrzeb.
Traktujmy Internet jako narzędzie, które ma ułatwić pracę, a przy okazji dbajmy o bezpieczeństwo danych wrażliwych. E-usługi wymagają stałego, szybkiego i bezpiecznego dostępu do Internetu – to już mieliśmy. Teraz wychodzimy z usługą jeszcze lepszą i zadbamy o bezpieczeństwo sieci lokalnej, zarówno w sferze medycznej, jak i publicznej.

HLG Medynet Gabinet

Korzystne rozwiązanie dla gabinetów lekarskich, aptek i niewielkich przychodni. Podstawą usługi jest wydajny Router, który zapewni sprawne zarzadzanie usługami cyfrowymi.

»  Prędkość pobierania – 100 Mb/s
»  Prędkość wysyłania – 50 Mb/s
»  Stały publiczny adres IPv4
»  Interfejs 1G Ethernet lub xPON
»  Wyższy priorytet serwisowy
»  Router 4 x port 1G

»  Telefon stacjonarny – 1 numer

49 zł netto

HLG Medynet Przychodnia

Rozbudowana usługa dedykowana dla Przychodni i Ośrodków Zdrowia. Stabilne i wydajne łącze stanowi podstawę usług cyfrowych.

»  Prędkość pobierania – 200 Mb/s
»  Prędkość wysyłania – 100 Mb/s
»  Stały publiczny adres IPv4
»  Wydzielona sieć transmisji /30
»  Interfejs 1G Ethernet lub xPON
»  Wysokiej klasy Router lub Bridge

»  Telefon stacjonarny – 2 numery

99 zł netto

HLG Medynet LAN

Jest to usługa uzupełniająca ofertę. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i realizacji zadań budowy, rozbudowy i modernizacji sieci strukturalnych w obiektach medycznych zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Zapewniamy kompleksową usługę, od doradztwa w zakresie wyboru technologii i koncepcji sieci, przez projekt, wykonanie, dostarczenie urządzeń sieciowych, konfigurację, do administracji i stałego serwisu. Współpracujemy z firmami dostarczającymi oprogramowanie i systemy zarządzania.
Jeśli zależy Państwu na sprawnie działających usługach, ochronie danych wrażliwych, systemie zarządzania i logowania ruchu sieciowego, dobrze zaprojektowania i wybudowana z zachowaniem standardów sieć strukturalna, zapewni wydajność i bezpieczeństwo na wiele lat. Chociaż technologia i usługi cyfrowe dynamicznie się rozwijają, dobrze przemyślana sieć LAN, będzie służyła przez wiele lat.

Skip to content