Daj się uwieść cyfrowym emocjom,
Telewizji w jakości HD

Dorośli i Dzieci, Kobiety i Mężczyźni.
Każdy znajdzie program dla siebie

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa pakiety programowe: Standard HD i Mini HD, które łączą w sobie szeroki zakres tematyczny, najpopularniejsze programy i rozsądną cenę. W myśl zasady: „Proste rozwiązania są najlepsze” skupiliśmy się na przygotowaniu zestawienia, w którym znajdziecie materiały niemal z każdej tematyki. Stale rozbudowujemy ofertę i rozszerzamy listę dostępnych kanałów. Pakiet Standard HD dostępny jest w obu technologiach transmisji, natomiast Pakiet Mini HD dostępny jest wyłącznie w technologii IPTV.

HLG Telewizja Cyfrowa IPTV

Usługa skierowana do osób korzystających z dostępu do Internetu po infrastrukturze telekomunikacyjnej HLG. Rozwiązanie skierowane zarówno do Użytkowników technologii FTTH, jak i FTTB. Transmisja odbywa się kablem światłowodowym. Do odbioru sygnału niezbędny jest Dekoder HLG dostarczony przez operatora na okres umowy, który należy podłączyć do Rutera/ONT HLG.

HLG Telewizja Cyfrowa DVB-C

Usługa skierowana do mieszkańców bloków i budynków wielomieszkaniowych, gdzie transmisja odbywa się po kablu koncentrycznym.
Usługa dostępna na obszarze budynków wielorodzinnych w Nowej Dębie, które zasilone są kablem światłowodowym. W pozostałych obszarach zasięgu sieci HLG dostępna jest telewizja w technologii IPTV.

HLG Video 4.0

Nowe rozwiązanie dostępne wyłącznie w technologii IPTV, które daje niesamowite możliwości i innowacyjną funkcjonalność. System wznosi telewizję cyfrową na całkiem nowy poziom. Co zatem jest takie wyjątkowe i wyróżnia nową usługę:

  • nowy interfejs oparty na przejrzystych i łatwych w nawigacji oknach
  • ustandaryzowane działanie na wszystkich oferowanych dekoderach
  • możliwość zlecenia nagrań kanałów
  • możliwość odtworzenia zleconych kanałów nawet 7 dni wstecz
  • możliwość zlecenia nagrań prywatnych
  • dostęp do zleconych nagrań prywatnych przez 30 dni
  • zatrzymuj, przewijaj, oglądać programy w dowolnym czasie

Skip to content