Zmiana oferty

Od początku października zmieniamy naszą ofertę. Od razu uspokajamy, że rewolucji póki co nie będzie, a chodzi o delikatną korektę. Aby nie podnosić cen, zdecydowaliśmy się zmienić trochę zasady i wprowadzić do naszych usług nowe rozwiązanie.

Co zatem ulegnie zmianie?

  • wybierając usługę dostępu do Internetu w technologii FTTH, w opcji podstawowej, nasi odbiorcy otrzymują 1-portowy router, do którego można podłączyć komputer lub samodzielnie zakupiony: przełącznik, router lub accesspoint
  • oczywiście dajemy możliwość otrzymania routera od nas, ale jest to opcja dodatkowa
  • z naszej oferty wycofujemy taryfy „dla Graczy”

Powyższa zmiana nie dotyczy bieżących umów, a jedynie nowych i odnawianych po 1. października. Od lat wpieramy Was naszymi usługami, które dostosowujemy do wymogów rynku i trendów światowych. Zawsze optymalizujemy nasze działania i staramy się działać partnersko. Kiedy inni podnoszą ceny i przerzucają obciążenia na odbiorców, my staramy się obniżyć koszty. Paradoksalnie przy okazji rozwiązujemy problem najsłabszego ogniwa sieci światłowodowej, jakim jest domowe WiFi. Teraz każdy odbiorca będzie miał wybór:

  • zakupić własne urządzenie, które spełni jego oczekiwania względem zasięgu, jakości i szybkości połączenia; samodzielnie je konfigurować, aktualizować i w razie potrzeb wymienić na inne
  • wydzierżawić od nas na dotychczasowych zasadach, tyle że za drobną opłatą miesięczną

W związku z powyższym grupa taryf „dla Graczy” przestała mieć sens, dlatego znika z naszej oferty. Oczywiście zmiany dotyczą tylko nowych lub odnawianych umów i obecnie zawarte kontrakty nie ulegają zmianie.

Nasze działania od lat ugruntowały pozycję, jako solidnego partnera na lata i jesteśmy przekonani, że na co dzień potwierdzamy tę opinię.

Skip to content