Internet Superpaczka

Promocja pod nazwą „Superpaczka” lub „HLG Internet Superpaczka” to nowa, specjalna oferta o ograniczonym zasięgu terytorialnym i czasowym, która uzupełnia istniejącą ofertę usług telekomunikacyjnych Operatora – HLG Internet Sp. z o.o.

Wraz z Promocją uruchamiamy nową taryfę – Internet NoLimit, w której można osiągnąć prędkość pobierania nawet do 1 Gb/s. Póki co dostępna będzie wyłącznie na terenie bloków w Nowej Dębie, gdzie zaczęła się nasza historia.

Czas obowiązywania:

Promocja „Superpaczka” obowiązuje od 1. czerwca 2024r. do 31. grudnia 2024r. Operator zastrzega sobie możliwość wydłużenia okresu obowiązywania Promocji, jak również jego skrócenia.

Obszar obowiązywania:

Promocja „Superpaczka” jest ograniczona terytorialnie do budynków wielomieszkaniowych, zlokalizowanych na terenie miasta Nowa Dęba. Operator zastrzega sobie możliwość zwiększenia, jak i zmniejszenia obszaru obowiązywania Promocji, jak również odmówienia uruchomienia Promocji z przyczyn technicznych.

Kto może skorzystać z oferty:

Z Promocji mogą skorzystać nowi i obecni Użytkownicy sieci Operatora (Odbiorcy/Abonenci usług), zlokalizowani na obszarze Promocji, którzy wyrażą chęć skorzystania z warunków Promocji
w okresie jej obowiązywania i uzyskają pozytywne warunki techniczne na uruchomienie usługi
w ramach Promocji.

Z Promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które mają uregulowane zobowiązania wobec Operatora. Operator zastrzega możliwość odmówienia skorzystania z Promocji, jeżeli ma podejrzenia, że osoba współzamieszkująca ma nieuregulowane zobowiązania względem Operatora.

Z Promocji mogą skorzystać obecni Abonenci, jeżeli status umowy jest na czas nieokreślony lub okres wyznaczony w umowie kończy się nie później niż 31. grudnia 2024r.

Z Promocji mogą skorzystać również Abonenci, których obecna umowa ma status określonej i kończy się po 31. grudnia 2024r., ale obecna kwota abonamentu jest niższa, niż pakiet usług ujęty w Promocji.

Warunki Promocji:

Promocja jest dedykowana wyłącznie dla Umów na czas określony – 24 miesiące

Superpaczka 300 Mega – to specjalna oferta, w której usługą podstawową jest Internet o parametrach:

 • Pobieranie – do 300 Mb/s (zwykle osiągane: 240 Mb/s, minimalne: 60 Mb/s)
  Wysyłanie – do 60 Mb/s (zwykle osiągane: 48 Mb/s, minimalne: 12 Mb/s)
 • Interfejs przyłącza – 1 Gb/s światłowodowy/FTTH GPON lub FTTB Ethernet
 • Zestaw przyłączeniowy – 4 portowy Router z WiFi 5

który może być wzbogacony o pakiet Cyfrowej Telewizji Kablowej w technologii IPTV – Telewizja Mini HD, zawierający ponad 40 podstawowych kanałów (w tym lokalny kanał telewizyjny HLG TV HD), z możliwością uruchomienia usługi prywatnego nagrywania (PVR) Video 4.0. Dokładne zestawienie kanałów w ramach pakietu Telewizja Mini HD znajduje się w serwisie internetowym Operatora lub w jego siedzibie.

Superpaczka NoLimit – to nazwa specjalnej oferty, w której usługą podstawową jest Internet, pozwalający osiągnąć prędkość pobierania interfejsu przyłącza – nawet 1 Gb/s, o parametrach:

 • Pobieranie – do 1000 Mb/s (zwykle osiągane: 300 Mb/s, minimalne: 60 Mb/s)
  Wysyłanie – do 100 Mb/s (zwykle osiągane: 80 Mb/s, minimalne: 20 Mb/s)
 • Interfejs przyłącza – 1 Gb/s światłowodowy/FTTH GPON lub FTTB Ethernet
 • Zestaw przyłączeniowy – 4 portowy Router z WiFi 5 lub Wifi 6

który może być wzbogacony o pakiet Cyfrowej Telewizji Kablowej w technologii IPTV – Telewizja Mini HD, który zawiera ponad 40 podstawowych kanałów (w tym lokalny kanał telewizyjny HLG TV HD), z możliwością uruchomienia usługi prywatnego nagrywania (PVR) Video 4.0. Dokładne zestawienie kanałów w ramach pakietu Telewizja Mini HD znajduje się w serwisie internetowym Operatora (www.hlgi.pl) lub w jego siedzibie.

Pakiet usług można powiększyć o Telefonię Stacjonarną w ramach taryfy Telefon 60 Minut, który zawiera 60 darmowych minut (w naliczaniu sekundowym – 3600 sekund) na stacjonarne i komórkowe rozmowy w Polsce i wybranych krajach. Pakiet minut nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy. Dokładne zestawienie cen połączeń znajduje się w serwisie internetowym Operatora (www.hlgi.pl) lub w jego siedzibie.

Ponieważ usługą podstawową jest Internet, pakiet usług może zawierać taryfy:

 • dla oferty Superpaczka 300 Mega:
 • Internet 300 Mega
 • Internet 300 Mega + Telewizja Mini HD
 • dla oferty Superpaczka NoLimit:
  • Internet NoLimit
  • Internet NoLimit + Telewizja Mini HD
  • Internet NoLimit + Telewizja Mini HD + Telefon 60 Minut

Inne zestawienia taryf nie są możliwe w ramach Promocji Superpaczka i stosuje się standardowe warunki oferty Operatora.

Informacje techniczne:

Ze względu na ograniczenia technologiczne prędkości połączenia z Internetem mogą być weryfikowane wyłącznie w połączeniu kablowym, w oparciu o certyfikowane narzędzia pomiarowe.

Usługa Cyfrowej Telewizji Kablowej jest świadczona w technologii IPTV za pośrednictwem dekodera (STB IPTV) do jednego odbiornika. Każdy następny odbiornik wymaga uruchomienia opcji multiroom. Posiadanie przez Abonenta odbiornika telewizyjnego jest warunkiem uruchomienia usługi. Okablowanie połączeniowe pomiędzy Routerem a dekoderem wewnątrz lokalu jest po stronie Abonenta lub jako usługa dodatkowa.

Telefonia stacjonarna jest świadczona w oparciu o technologię VoIP i dostępna za pośrednictwem terminala, do którego Abonent podłącza analogowy telefon. Warunkiem świadczenia usługi jest posiadanie przez Abonenta sprawnego telefonu analogowego.

Numer telefoniczny może być nadany przez Operatora lub przeniesiony od obecnego dostawcy na zasadach opisanych pod adresem: https://hlg.com.pl/przeniesienie-numeru/

Pełne warunki Promocji znajdziecie w pliku PDF: ==> Warunki Promocji Superpaczka

Skip to content